نمای صحنه در یونیتی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست


 در این مبحث با نوار ابزار و نمای صحنه و چگونگی کنترل اشیا در نمای صحنه آشنا خواهید شد.

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در قسمت قبل با نمای Project و قابلیت جستجو در یونیتی آشنا شدید. در این قسمت با نمای Hierarchy ( سلسله مراتبی ) و مفهوم Parenting ( والد بودن ) در یونیتی آشنا می شوید.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در این سری مقالات سعی در آموزش محیط کاربری نرم افزار یونیتی داریم. با دقت به رابط کاربری ویرایشگر یونیتی نگاه کنید و خودتان را به آن عادت دهید. پنجره اصلی ویرایشگر با چند پنجره ی دیگر پر شده که نما یا منظر یا View می نامند. چندین نما در یونیتی وجود دارد که همه دارای هدف مشخصی هستند که هر کدام را به صورت جداگانه توضیح می دهیم.

لوگوی یونیتی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

راهنمای کاربران یونیتی

یونیتی برای قدرت دادن به شما برای خلق بهترین سرگرمی تعاملی یا تجربه چند رسانه ای که شما قادر هستید ساخته شده است. این راهنما طراحی شده تا به شما کمک  کند چطور از یونیتی استفاده کنید. از پایه تا تکنیک های پیشرفته. می تواند از ابتدا تا انتها خوانده بشود یا به عنوان مرجع استفاده شود.

این مجموعه مقالات بر ویژگی ها و عملکرد یونیتی متمرکز شده است. درباره رابط کاربری ، ساختار یونیتی ، گردش کار asset و مبانی ساخت روند بازی بحث می کند. بعداز مطالعه این سری مقالات ، شما اطلاعات اولیه برای چگونگی استفاده از یونیتی برای گردهم آوری سکانس تعاملی و انتشار آن را خواهید داشت.

زیر مجموعه ها