امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

روش های خوب برای پول درآوردن از اپلیکیشن جدید آندروید تان

بعضی توسعه دهنده ها اپلیکیشن هایی را در وقت آزادشان می سازند چون از این کار لذت می برند. بعضی ها برای کسب پول اضافه اپلیکیشن ها را می سازند. حتی اگر به این دلیل اپلیکیشن ها را می سازید که از انجامش لذت می برید ، هنوز می توانید کمی پول نقد در بیارید. و یک خروار راه برای انجام اینکار وجود دارد. که ما امروز اینجا رئوس مطالب را می گوییم.

 

اپلیکیشن های خریدنی

اپلیکیشن های خریدنی هنوز راه شماره یک برای کسب پول اضافه هستند. اپلیکیشن های زیادی از حدود 1 تا 2 دلار. که البته پول زیادی نیست ، اما وقتی در موردش فکر می کنید ، اگر 100000 کاربر داشته باشی که اپلیکیشن را دانلود کنند ، اپلیکیشن تان باید 100000 تا 200000 دلار پول در بیاورد. برای یک اپلیکیشن بد نیست. مهم نیست اگر محدودیت هایی برای اپلیکیشن تان ایجاد کنید. با اینکه گوگل یه مقدارش را بر می دارد ، هنوز هم پول خوبی هست.
بررسی اپلیکیشن های خریدنی
آیا این گفته رو شنیدید که " پول ، پول میاره " ؟ خب این کاملا درست است. بعضی سایت ها برای بررسی اپلیکیشن ها پول میدن – و اینکار برای ریشه کن کردن اپلیکیشن های هرز هست ، از آنجا که تعداد زیادی از این اپلیکیشن ها در فروشگاه ها هست ، بعضی سایت ها نمی توانند تمام آنها را بررس کنند. اینجا در Android Headlines ما paid app reviews را پیشنهاد می دهیم و مشتریان ما به شدت سپاسگذار هستند از نتایج که ما اپلیکیشن هایشان را برای خواننده های مان بررسی می کنیم تا بخوانند و بررسی کنند.

آگهی

بسیاری افراد از آگهی متنفر هستند. اما این مطلب درباره چگونگی پول در آوردن بسیاری از افراد در این روز هاست. درست مثل هر سایتی که آن بیرون از آگهی پول در می آورد ، و حتی کسانی که تو YouTube هستند. بنابراین آگهی ها مهم هستند و درست قرار دادن شان در اپلیکیشن می تواند شدیدا جریان کسب درآمد به جیب هایتان را افزایش دهد. به هر حال مهم است آگهی ها را جایی قرار دهید که تجربه ی کاربر را به خطر نیندازد ، که گاهی امر مهارت آمیزی است. همچنین ایده ی خوبی هست که یک نسخه بدون آگهی از اپلیکیشن که خریدنی هست اضافه شود. این روش برای کسانی است که نمی خواهند آگهی ها را ببینند و می توانند همچنان از اپلیکیشن استفاده کنند.

شبکه های آگهی موبایل

این مورد با نکته تبلیغاتی که در بالا ذکر شد روی می دهد. دسته ای از شبکه های آگهی موبایل که می توانید برای گرفتن آگهی در اپلیکیشن باهاشون کار کنید. یکی از محبوب ترین تبلیغات موبایلی AdMob  است چون گوگل مالک آن است ، و همچنین با Adsense کار می کند. اما یه خروار دیگه هم هست که همان اطراف هست و می توانید دنبالش بگردید. مثل AppSpot ، Madvertise ، MadFox  و دسته های دیگر. این شبکه های آگهی موبایل عالی هستند زیرا روی بهینه سازی آگهی های موبایل کار می کنند. اهمیتش به این خاطر هست که آگهی های 300*250 گنده را روی اپلیکیشن نمی خواهید.

پرداخت داخل برنامه

این راه خوبی هست که پول خیلی زیادی در بیارید و به علاوه جریان نقدینگی را حفظ کنید. با اضافه کردن پرداخت درون برنامه برای ویژگی های معین. هر چند ، دوست داری مطمئن شوید که در پرداخت درون برنامه زیاده روی نکنید. بعضی بازی ها خرج نکردن بیش از حد در IAP (in-app purchas ) را غیر ممکن می کنند. اما داشتن پرداخت درون برنامه به این معنی است که کاربران فعلی هنوز در اپلیکیشن تان پول خرج خواهند کرد.

حامیان مالی

این یکی ممکن است نیاز به کمی مهارت داشته باشد ، با اینحال سعی کنید و دنبال گند حامی مالی بگردید. می توانید عبارت " حامی مالی : شرکت فلان " را در بالای قسمتی از اپلیکیش تان داشته باشید و گرچه این روش معمولی نخواهد بود ، اما باید تعهدات تان به حامی مالی را کاملا برآورده کنید. و در پایان برای کاربران اپلیکیشنی بدون تبلیغات داشته باشید ، اینکار کمی بهتر به نظر می آید.

انجمن ها

لزومی ندارد پول بیشتری بگیرید ، اما اینکار بیشتر شما را در معرض دید قرار می دهد ، که این به معنی کابران بیشتر است. قرار دادن اپلیکیشن یا بازی تان را در سایت های انجمن دار روش خوبی برای انتشار اپلیکیشن تان است. سایت هایی نظیر XDA واقعا برای ترفیع اپلیکیشن تان خوب است. چون این سایت ها دارای کاربران زیادی هستند که همیشه دنبال اپلیکیشن های جدید برای بررسی می گردند. همچنین جای عالی ای برای انجام تست بتا قبل از قرار دادن برنامه تان در Play Store است.