امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

روش های خوب برای پول درآوردن از اپلیکیشن جدید آندروید تان

بعضی توسعه دهنده ها اپلیکیشن هایی را در وقت آزادشان می سازند چون از این کار لذت می برند. بعضی ها برای کسب پول اضافه اپلیکیشن ها را می سازند. حتی اگر به این دلیل اپلیکیشن ها را می سازید که از انجامش لذت می برید ، هنوز می توانید کمی پول نقد در بیارید. و یک خروار راه برای انجام اینکار وجود دارد. که ما امروز اینجا رئوس مطالب را می گوییم.

سیستم شماره گذاری کامپیوتر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در این درس با مباحث اولیه درباره سیستم شماره گذاری در رایانه ها صحبت خواهیم کرد و در پایان تفاوت اعمال ریاضی در انسان و رایانه را متوجه خواهید شد. شاید در ابتدا این مبحث بنظر بیهوده باشد ولی باید بدانید که اصولا اطلاعات در رایانه چه عکس باشند ، چه متن و یا هر چیز دیگر ، به صورت اعداد هستند. یعنی زبان رایانه ، در اصل اعداد ریاضی هست. پس دانستن در این مورد بسیار مفید خواهد بود

مبانی محاسبات کامپیوتری

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در این درس با ایتدایی ترین مفاهیم در زمینه عملکرد رایانه و چگونگی عملکرد اطلاعات در رایانه آشنا خواهید شد. از آنجا که قصد داریم در کنار آموزش رایانه با لغات و اصطلاحات این درس نیز آشنا شوید ، در پایان بخشی به لغات و اصطلاحات این درس اختصاص داده شده است.

نگهداری از کامپیوتر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در این فصل ، بعضی مفاهیم اولیه مرتبط با رایانه را یاد خواهید گرفت که دانستن آن برای هر تکنسینی مهم است. برای مثال ، سیستم های شماره گذاری مختلف اغلب برای بیشتر مردم نا آشنا هستند ، اما اهمیت شان را در فهم چگونگی کار یک رایانه ناچیز ندانید. بخش سیستم شماره گذاری شالوده مباحث در بسیاری فصل های آینده را پایه ریزی می کند. این فصل نیز شامل اطلاعاتی درباره ی کیس ها ، فن ها ، و منبع تغذیه ها هستند – اجزای سخت افزاری درون کامپیوتر که اغب نیازمند نگهداری دوره ای به وسیله تکنسین ها هستند. در پایان ، درباره ی بعضی مسائل ایمنی ابتدایی و ابزار هایی که می توانید در هنگام نگهداری کامپیوتر ها استفاده کنید فرا خواهید گرفت.